Myymälät

Alla olevasta kartasta näet Meltexin toimipisteiden sijainnit ja yhteystiedot.

Ammattirakentaja, tutustu myös Meltexin tiliasiakkuuteen! Liittyminen on ilmaista.


Meltex Espoo

Metsälammentie 2
02810 ESPOO

Puh. 020 777 0060
Yritysmyynti: 020 777 0061 ja 020 777 0062
espoo@meltex.fi

Avoinna arkisin 6.30–17


Meltex Kaivoksela

Taivaltie 2
01610 VANTAA

Puh. 020 777 0111
kaivoksela@meltex.fi

Avoinna arkisin 7–16


Meltex Tuusula

Kelatie 24
01450 VANTAA

Puh. 020 777 0070
Yritysmyynti: 020 777 0072
tuusula@meltex.fi

Avoinna arkisin 6.30–17


Meltex Turku

Kuormakatu 8
20380 TURKU

Puh. 020 777 0140
turku@meltex.fi

Avoinna arkisin 7-18


Meltex Tampere

Patamäenkatu 8
33900 TAMPERE

Puh. 020 777 0090
Yritysmyynti: 020 777 0092
tampere@meltex.fi

Avoinna arkisin 6.30–17


Meltex Jyväskylä

Puuppolantie 111
40270 JYVÄSKYLÄ

Puh. 020 777 0050
Yritysmyynti: 020 777 0052
jyvaskyla@meltex.fi

Avoinna arkisin 6.30–17


Meltex Seinäjoki

Tehtaantie 4
60100 SEINÄJOKI

Puh. 020 777 0150
seinajoki@meltex.fi

Avoinna arkisin 6.30–17


Meltex Kuopio

Kellolahdentie 21
70460 KUOPIO

Puh. 020 777 0130
Yritysmyynti: 020 777 0132

kuopio@meltex.fi

Avoinna arkisin 6.30–17


Meltex Kempele

Kuokkamaantie 146
90440 KEMPELE

Puh. 020 777 0180
Yritysmyynti: 020 777 0080
kempele@meltex.fi

Avoinna arkisin 6.30–17