Lähetä viesti
Tuotteeseen liittyvissä kysymyksissä voit ottaa meihin yhteyttä tällä lomakkeella. Vastaamme mahdollisimman nopeasti!
"*" näyttää pakolliset kentät
TESCON JK POHJUSTE on käyttövalmis dispersio ja se soveltuu erinomaisesti liitosnauhojen, tiivistysteippien ja tiivistyspinnoitteiden vastepintojen pohjustamiseen betonialustoille.
| Tuotekoodi | 713901 |
|---|---|
| Pakkauskoko | 6 kpl |
| Tuotekoodi | 713903 |
|---|---|
| Pakkauskoko | 1 kpl |
TESCON JK POHJUSTE on käyttövalmis dispersio ja se soveltuu erinomaisesti liitosnauhojen, tiivistysteippien ja tiivistyspinnoitteiden vastepintojen pohjustamiseen betonialustoille. Se imeytyy syvälle alustaansa ja mahdollistaa erinomaisen tarttuvuuden.
Imukykyisillä alustoilla pohjusteen kuivumisaika on olosuhteista riippuen vain n. 15 minuuttia, jonka jälkeen tiivistystuotteet voidaan asentaa.
Työskentelylämpötila alkaen +5 °C.
| Käyttöyksikkö | l |
|---|
Tuotteeseen liittyvissä kysymyksissä voit ottaa meihin yhteyttä lomakkeella. Vastaamme mahdollisimman nopeasti!